Svemir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kreten

2 posters

Ići dole

Kreten Empty Kreten

Počalji od Predrag Pet Avg 21, 2009 8:35 pm

Nije mesto za ovu temu, ali ovaj misli da se razume u prirodne nauke. Pogledajte od 3 minuta da skratite. On je klasičan kreacionista koji verovatno pokušava da poveća svoju popularnost. A ako ovo što govori misli ozbiljno onda je... Kreten 647892 . A tek ova pored njega... lol!
Poslušajte:

Predrag
Predrag
Admin
Admin

Broj poruka : 358
Datum upisa : 09.05.2009

http://pedja.blog.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kreten Empty Re: Kreten

Počalji od Gagi Ned Avg 23, 2009 9:05 am

Slušao sam ga ranije o nekim sektama kada je pričao.
Uglavnom potencira hrišćansku religiju i judaizam.
Smatra da biblija i još neke svete knjige sadrže mnoge 'skrivene' informacije o poreklu ljudi. Upoređivao je mnoga božanstva od Egipćana na ovamo i nalazio im sličnosti.
Ne slažem se sa nekim stvarima koje priča (pogotovo neka izlupavanja i omalovažavanja), ali cenim njegovo različito mišljenje. Što je više takvih ljudi tj. različitih mišljenja, to je i saznanje sve brže.
To je moje mišljenje. Nisam od onih koji tvrde da je pronađena prava istina i sl., i da su sva druga mišljenja netačna
Gagi
Gagi
Final frontier member
Final frontier member

Broj poruka : 171
Datum upisa : 12.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kreten Empty Re: Kreten

Počalji od Predrag Ned Avg 23, 2009 9:47 am

Ali pazi koji su njegovi argumenti i na koji način opovrgava naučne činjenice. Kao gas ne može da se sabije i da tako nastane zvezda, kiseonik u sobi bla bla bla...
A pogledaj ovu pored njega. On kao kaže nešto "mudro" (čitaj glupo), a ona se pocepa od smeha, nešto kao - kako je ovaj zeznuo naučni svet i da je vreme da poslušamo njega. On tvrdi da teorija velikog praska potiče iz Egipta, pa guske pa jaje...mislim stvarno. Verovatno, ustvari sigurno ne poznaje ni zakon gravitacije, a za ostalo da ne govorim.
Stvarno je šteta da se ovakvi bave geologijom.
Klasičan kreacionista, tj. neznalica. Takvi se samo trude da se popularizuju preko onih kao što je ova "inteligentna" voditeljka. study
Predrag
Predrag
Admin
Admin

Broj poruka : 358
Datum upisa : 09.05.2009

http://pedja.blog.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kreten Empty Re: Kreten

Počalji od Gagi Ned Avg 23, 2009 11:48 am

Da, to sa gasom je baš idiotski Very Happy
Malo je zanemario Zemljinu gravitaciju...
Kreten 731356

A, ne znam odakle ti baš taj ulete. Na netu imaš još većih b.lmeza Kreten 487588
Gagi
Gagi
Final frontier member
Final frontier member

Broj poruka : 171
Datum upisa : 12.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kreten Empty Re: Kreten

Počalji od Predrag Ned Avg 23, 2009 11:59 am

Ovaj ima 100 klipova na netu. Baš je uporan. lol!
Kreten 766819
Predrag
Predrag
Admin
Admin

Broj poruka : 358
Datum upisa : 09.05.2009

http://pedja.blog.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kreten Empty Re: Kreten

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu